GÖKSU SANDIKÇI BAND

cmt30Ara21:30cmt23:30GÖKSU SANDIKÇI BAND

Etkinlik detayları

30 Aralık Ctesi / Dec. 2023 Sa (21:30-23:50) – scroll down for English

Göksu Sandıkçı (vo), TBA (ts), Koray Üsgülen (p), Önder Focan (g), Enver Muhamedi (b), Burak Bulut (d).

İstanbul doğumlu Göksu Sandıkçı, Işık Üniversitesi ve Budapeşte Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden mezun oldu. Müziğe ilgisi sebebiyle öğrenim hayatında okul orkestralarında solistlik yaptı. Caz yolculuğuna ise  2014 yılında Sibel Köse Vokal Caz Atölyesi’yle başladı. O günden beri Bahçeşehir Üniversitesi Caz Sertifika Programı’nı tamamladı; Başak Yavuz, Janusz Szprot, Kevin Mahogany, Amy London, Barry Harris, Randy Esen gibi birçok değerli müzisyen ile yurt içi ve yurt dışında çalışma fırsatı buldu. Polonya, İtalya, İngiltere ve Amerika’da seminerlere katıldı.

Nardis Jazz Club, The Badau gibi Türkiye’nin saygın caz kulüpleri ve organizasyonlarında performans gösteriyor olmasının yanı sıra, 2018 yazında Veneto Jazz ile Venedik’te, 2019’da Londra’da Mau Mau Bar ve San Diego Sanat Müzesi’nde sahne aldı.

Aktif olarak kurumsal hayatta mesleğini de sürdüren Göksu, müzik ile hayatı dengeliyor. Caz standartlarının yanı sıra funk, blues, R&B ve soul ağırlıklı müzik zevkini repertuvarında da duyacaksınız.

Giriş: 350 TL

İki kişilik masalarımız sınırlı sayıdadır. Diğer masalar paylaşımlıdır.

Oturma düzeni online biletli dinleyicilerimizin 20:30’dan itibaren geliş sırasına göredir.

21:15’e kadar gelinmesi tavsiye edilir.

Our tables for two are limited. Other tables are shared.

Order of seating is according to the order of arrival of our online ticketed listeners from 20:30.

It is recommended to arrive before 21:15.

Born in Istanbul, Göksu Sandıkçı is an Electronics Engineering graduate. Her music interest started in primary school when she was the lead singer in orchestras. Her desired jazz journey began with attending Sibel Köse’s Jazz Workshop in 2014. She finished the Jazz Certificate Program in Bahcesehir University. During her education, she started to perform in various jazz clubs while continuing to work with Sibel Köse and Başak Yavuz on vocal studies. She competed as a finalist in Nardis Jazz Vocal Competition. She worked with Dante Luciani, Janusz Szprot, Kevin Mahogany, Amy London and Barry Harris in various workshops abroad. In summer of 2018, she performed in Venice via Veneto Jazz. She continues to perform in and outside of the country; while maintaining her corporate life as an engineer.

Music Charge: 350.-TL

Daha fazlası

Zaman

(Cumartesi) 21:30 - 23:30

Bilet Bölümü / Ticket Section

Tutar / Price 350₺

Kaç bilet? / How many tickets? -1 +

Toplam tutar / Total Price 350₺

43 Biletlik yer mevcut

Leave a Reply