ANIL ŞALLIEL & FRIENDS

pzt22Nis21:30pzt23:30ANIL ŞALLIEL & FRIENDS

Etkinlik detayları

22 Nisan Ptesi / Apr. 2024 Mo (21:30-23:50) – scroll down for English

Anıl Şallıel (ts), Tolga Erzurumlu (p), Halil Çağlar Serin (b), Berke Göymen (d). İlyas Yalçıntaş (vo), Gülçin Ergül (vo), Deniz Taşar (vo).

Müzikal yolculuğuna 8 yaşında babası saksofoncu Mümin Şallıel’in teşvikiyle başlayan Anıl Şallıel, profesyonel kariyerine 14 yaşında başladı. 15 yaşındayken Dave Weckl’n da yer aldığı Orhan Osman projesi Turkophony ile sahnedeydi. Kavela, Effective Band, Onur Mete Band, Ercüment Vural Band, İstanbul Superband, Aşkın Arsunan Jazzino Band’le çalışmalar yapan Anıl Şallıel, popüler müzik sahnesinde de Göksel, Volkan Konak, Teoman, Yalın, Manga, Sıla, Mehmet Erdem gibi isimlerin performans ve albüm kayıtlarında yer aldı.
2010 senesinde London College of Music sınavının Türkiye ayağına girip derece ile mezun olan Şallıel, ayrıca birçok jingle ve film müziğine de nefesini verdi.
2012 ve 2013 yıllarında What da Funk Project’le Kelli Sae, Omar gibi uluslararası üne sahip şarkıcılarla konserler veren Anıl Şallıel, Dünya Caz Günü özel etkinliklerinden biri olan Nicola Conte konserinde konuk müzisyen olarak yer adı. Anıl Şallıel saksofon ve flüt çalıyor. WhtDaFunk albümleri 2017nin son günlerinde piyasaya çıktı.
Giriş: 450.-TL

İki kişilik masalarımız sınırlı sayıdadır. Diğer masalar paylaşımlıdır.

Oturma düzeni online biletli dinleyicilerimizin 20:30’dan itibaren geliş sırasına göredir.

21:15’e kadar gelinmesi tavsiye edilir.

Our tables for two are limited. Other tables are shared.

Order of seating is according to the order of arrival of our online ticketed listeners from 20:30.

It is recommended to arrive before 21:15.

Anıl Şallıel’s music journey started at the age of eight with the support of his father Mümin Şallıel. He started performing professionally at 14 and was a part of Orhan Osman’s ‘Turkophony’ project alongside Dave Weckl. He performed with bands and artists including Kavela, Effective Band, Onur Mete Band, Ercüment Vural Band, İstanbul Superband and Aşkın Arsunan Jazzino Band. He also performed and recorded with pop music artists like Göksel, Volkan Konak, Teoman, Yalın, Manga, Sıla and Mehmet Erdem. In 2010 after taking the entrance exam of London College of Music in Turkey he started studying and graduated with honours. In 2012 and 2013 with What da Funk Project he performed with world renowned vocalists Kellie Sae and Omar. He was also a guest musician in the Nicola Conte concert which was an event for the International Jazz Day. Anıl also performs for jingles and film scores both as a saxophone and a flute player.

Jazz – Drums Department since 2021.

Music Charge: 450.-TL

Daha fazlası

Zaman

(Pazartesi) 21:30 - 23:30

Bilet Bölümü / Ticket Section

Tutar / Price 450₺

Kaç bilet? / How many tickets? -1 +

Toplam tutar / Total Price 450₺

26 Biletlik yer mevcut

Leave a Reply